+48 668 137 651

Filmuję śluby!

Jestem mężem i ojcem, a zawodowo filmuję śluby.
Moja droga do chwili obecnej wiodła przez bardzo różne miejsca.
Wszystko zaczęło się kilka lat temu w technikum, gdzie utworzyliśmy szkolną telewizję, która pokazała nam, że praca z kamerą, światłem i LUDŹMI to nie taka prosta sprawa :). Nie mówiąc o uzyskaniu zadowalającego efektu. To były jednak początki, które bardziej uświadamiały niż uczyły. Później przyszedł czas pracy w telewizji internetowej, a następnie w stacji, którą można nazwać tą „prawdziwą wielką telewizją”. Dziś w czasach Internetu nie robi to już na mnie wrażenia.
Obecnie filmowanie ślubów to moje jedyne zajęcie i ścieżka, w której ciągle się rozwijam. Staram się opowiadać historię par młodych za pośrednictwem obrazu. Uwielbiam swoją pracę, bo mogę się w niej pozytywnie wyżyć, a Wam dostarczyć piękną pamiątkę z najważniejszego dnia w życiu!
Dziś film ślubny może być bardzo różny. Film, który robię jest utrzymany w barwach, które mam nadzieję oddają klimat miejsca i pomagają opowiedzieć mi historię. Dla mnie to nie zlepek ujęć z muzyką, a faktycznie opowieść. Uważam, że to ważne by pokazać Waszą historię poznania i zobrazować ją dniem ślubu, który jest z jednej strony zwieńczeniem często długoletniej znajomości oraz czymś nowym, pierwszym krokiem we wspólną przyszłość dla Was!
Jeśli chcecie bym pomógł Wam zapisać Waszą historię, tak by wracać do niej podczas każdej rocznicy ślubu – napiszcie!